MENU
Jesteś tutaj: REZERWACJE

REZERWACJE

Regulamin rezerwacji stolików:

 1. Rezerwacje stolików przyjmujemy w lokalu bądź drogą telefoniczną pod numerem telefonu 534 005 776
 1. Dokonując rezerwacji stolików należy podać dzień rezerwacji, godzinę, nazwisko osoby rezerwującej oraz numer telefonu kontaktowego.
 2. Rezerwacja jest ważna przez 15 minut licząc od ustalonej i potwierdzonej godziny rezerwacji; po upływie tego czasu rezerwacja przepada, stolik zostaje zwolniony.
 3. Na życzenie gości istnieje możliwość przedłużenie czasu rezerwacji stolika ponad 15 minut.
 4. Rezerwacje są bezpłatne do maksymalnej liczby 8 osób.
 5. Rezerwacje dla liczby powyżej 8 osób lub organizacja urodzin, imienin, rocznic, kawalerskich i panieńskich itp. w mniejszej liczbie osób wymagają przedpłaty w formie zadatku i ustalenia zarówno menu jak i formy obsługi/rezerwacji.
 6. Rezerwacje stolików powyżej 8 osób wymagają przedpłaty w formie zadatku na co najmniej pół godziny przed ustaloną godziną rezerwacji:

 - Wysokość zadatku będącego potwierdzeniem rezerwacji wynosi 20zł od osoby.

 - Wniesienie opłaty jest jedynym potwierdzeniem dokonania rezerwacji. W przypadku braku opłaty i braku potwierdzenia, rezerwacja jest nieważna. W przypadku wpłaty gotówkowej lub kartą należy mieć ze sobą dowód zapłaty.

- Przedpłata w formie zadatku jest odliczana od rachunku,

- Brak dowodu wpłaty wyklucza odliczenie przedpłaty od całości rachunku

- W przypadku nie pojawienia się osób, które przedpłaty dokonały i spóźnienia przewyższającego czas 15 minut od ustalonej godziny rezerwacji zadatek przepada i jest traktowany jako opłata za usługę rezerwacji stolika.

- W przypadku przybycia mniejszej liczby gości niż ustalona, restauracja ma prawo po 15 minutach do anulowania rezerwacji w części brakujących gości w sposób zmniejszenia stolików oraz liczby miejsc o liczbę brakujących gości, wówczas zadatek za osoby, które nie przybyły przepada

- Restauracja nie ponosi odpowiedzialności oraz nie gwarantuje większej ilości miejsc niż ustalone i potwierdzone podczas dokonywania rezerwacji

 1. Ze względu na komfort i wygodę gości w przypadku rezerwacji powyżej 8 osób preferujemy menu i formę obsługi ustalone wcześniej.
 2. W przypadku braku menu ustalonego przez gości, restauracja Dziki Byk nie odpowiada za długi czas oczekiwania na zamówione dania lub nie równy czas wydawania.
 3. Obowiązuje kategoryczny zakaz wnoszenia alkoholu, jedzenia i napojów nie zakupionych w lokalu.
 4. Miejsce rezerwacji stolików dla grupy dokonuje obsługa lokalu.
 5. Korzystanie z multimediów (czyli m.in. z głośnika, telewizorów itp.) jak i forma korzystania tylko za zgodą i pod opieką obsługi.
 6. Wszelki odstępstwa od niniejszego regulaminu* muszą zostać ustalone z managerem lokalu i potwierdzone w formie pisemnej lub mailowej przez obie strony.
 7. Restauracji zastrzega sobie prawo do odmówienia dokonania rezerwacji bez podania przyczyny.
 8. Dokonanie rezerwacji w restauracji jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.